AM Technology

"Twój projekt naszą pasją"

Get Adobe Flash player

Ostatnie realizacje

  • Realizacja dla Poznańskiej firmy; dziewięciu jednostronnych regałów stalowy o wysokości trzech metrów i nośności 300 [kg].


  • Zlecenie seryjne dla zachodniego kontraheta na części do maszyn rolniczych waga detalu 7,85 [kg] całość cynkowana galwanicznie dostarczana w seriach po 600 sztuk.


  • Wykonanie dwóch samonośnych konstrukcji balkonowych o wysokości 11,5 [m] oraz wadze 6 [T]. Konstrukcje zostały zamontowane przy trzy piętrowym budynku powiększając każde mieszkanie o powierzchnię balkonową 12 [m2


Kontakt

Fax: +48 61 61 65 672 68

Tel: +48 669 09 36 19

biuro@am-technology.com.pl


Jakość zawsze na czas

W stałym kontakcie


AM Technology zawsze stara się sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez klientów. Kadra posiada wieloletnie doświadczenie dzięki czemu potrafimy szybko reagować na zmiany wprowadzane w projekty. Staramy się aby wszyscy klienci byli zadowoleni za świadczonych przez nas usług. 

Podczas realizacji zleceń pozostajemy w stałym kontakcie z klientem informując go o obecnym stanie realizacji jego zamówienia. 

Zawsze odpowiemy na Państwa zapytanie ofertowe, jeśli nie będziemy wstanie wykonać projektu na pewno wskażemy jednego z naszych sprawdzonych podwykonawców, który umożliwi realizację projektu. 

Łatwiej niż myślisz


Przed przystąpieniem do produkcji seryjnej wykonujemy dwa prototypy, stanowiące wzorzec dla późniejszych zamówień. Dopiero po obustronnej akceptacji jakości ich wykonania przystępujemy do realizacji serii. Pozwala to nam uniknąć wielu błędów zwłaszcza przy wdrażaniu nowych projektów. Na etapie budowy prototypów staramy się doradzić klientowi w jaki sposób obniżyć cenę produkcji, a tym samym sprawić by wygenerował jak najwyższe zyski.